К основному контенту

10 заповідей щасливих стосунків
Двоє людей можуть перебувати поруч, але в думках їх можуть розділяти сотні кілометрів. Ніколи не ігноруйте людину, яка вам дорога.
Суть любові полягає не тільки в тому, щоб знайти підходящу вам людину. Сенс в тому, щоб в подальшому підтримувати здорові відносини. Не так важливо, наскільки сильно ви любите на самому початку. Важливим є те, наскільки вдасться вам примножити любов на наступних етапах…
1. Пам’ятайте, що всі люди і всі відносини різні.
Будьте ідеально неідеальною особистістю. Будьте собою. Жоден з нас не буде досконалий для всіх людей.
Не порівнюйте свої відносини з відносинами інших людей, навіть з ідеальними союзами ваших батьків, друзів або колег. Кожна пара встановлює власні правила в любові. У кожної пари є свої звички і свої угоди.
Зверніть всю свою увагу на вас двох і сконцентруйтеся на тому, щоб зробити ці відносини більш щасливими у вашому розумінні.
2. Слухайте один одного. Слухайте, але не засуджуйте.
Поглянути на когось і зробити свої висновки – дуже легко. Те, що ми показуємо іншим – це найчастіше лише верхівка айсберга, більша частина якого прихована від сторонніх очей. Найчастіше саме на поверхні прихованої частини є тріщини і шрами, що сягають корінням в саму душу людини.
Ніколи не судіть. Навчіться поважати і визнавати почуття вашої половинки. Партнеру не завжди потрібна порада, він може потребувати плече, на яке можна спертися, в когось, хто готовий вислухати і зрозуміти. Іноді потрібно говорити, а іноді просто мовчати. Істинно мудрий той, хто вміє розрізняти ці моменти.
3. Говоріть те, що думаєте і відповідайте за свої слова.
Діліться один з одним тим, що у вас на думці і на серці. Діліться своїми потаємними думками і потребами, найпотаємнішими мріями, надіями та бажаннями.
Відкритість і чесність в спілкуванні – необхідна складова здорових відносин. Дайте коханій людині необхідну інформацію. Не чекайте, що вона сама про все здогадається.
Почніть спілкуватися чесно і відкрито. Не намагайтеся читати думки іншої людини і не змушуйте його робити це.
4. Підтримуйте один одного і в горі, і в радості.
Щоб не трапилося, підтримуйте один одного і будьте поруч у щасливі та сумні часи. У будь-яких обставин будьте готові вислухати партнера, обійняти і підтримати емоційно.
Вірте в те, що ви можете покластися один на одного. Будьте поруч не тільки тоді, коли можете. Будьте поруч, коли ви найбільше потрібні один одному.
5. Будьте відданими.
У справжніх відносинах партнери залишаються вірними один одному навіть в розлуці. Відданість – це основа основ.
6. Живіть в правді, а не в брехні.
Брехня дасть вам фору на якийсь час, але тільки правда дозволить пробігти весь марафон. Живіть так, щоб ваш образ асоціювався з чесністю, надійністю і цілісністю характеру.
7. Проводьте разом час.
Виділяйте час, який ви можете провести удвох. У нас всіх стільки багато справ, що ми забуваємо розслаблятися і просто насолоджуватися компанією улюблених людей.
У відносинах відстань вимірюється не кілометрами, а силою любові один до одного. Двоє людей можуть перебувати поруч, але в думках їх можуть розділяти сотні кілометрів. Не ігноруйте людини, яка вам дорога. Недолік уваги заподіює куди більший біль, ніж грубі слова.
Розважайтеся. Проводьте час за розмовами. Ходіть на побачення і смійтеся разом. Сміх – це найкращі ліки.
8. Цінуйте і допомагайте один одному рости і розвиватися.
Помічаючи і віддаючи данину тому, наскільки чудовою є ваша друга половинка, ви благотворно впливаєте на відносини. Підтримуйте партнера. Радійте його перемогам. Святкуйте разом з ним досягнення. Надихайте його ставати краще.
9. Мирно вирішуйте суперечки.
В житті не так вже й багато причин, через які дійсно варто затівати скандал. Сварки на підвищених тонах – марна трата часу. Якщо ви можете їх уникнути, обов’язково це робіть.
Коли відчуваєте, як закипає лють, а на мові так і крутяться грубі слова, просто підіть. Не дозволяйте злості управляти вами. Зовсім не обов’язково завжди в усьому надаватися правими. Це не так вже й важливо. Дайте собі час заспокоїтися, а потім спокійно обговоріть цієї ситуації.
10. Любіть і поважайте себе.
Ваше щастя і самооцінка не повинні ні від кого залежати. Вони не повинні залежати і від вашої другої половинки. Відповідальність за них несете тільки ви. Якщо не здатні самі себе любити і поважати, вас ніхто не зможе любити і поважати.
Прийміть себе, включаючи ваші сильні і слабкі сторони. Внесіть в життя ті зміни, які вважаєте необхідними. Зробіть це не для того, що догодити комусь. Зробіть це тому, що це здається правильним вам.


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Урок курсу «Мистецтво» 10-А клас 15.05. ТЕМА: Мистецтво індійського культурного регіону Індійська кіноіндустрія

На допомогу:  https :// www . youtube . com / watch ? v =6 JpJefqBz 1 s https :// www . youtube . com / watch ? v =-2 WTvyU 85 xA Теми танців — сюжети легенд, епічних творів, наприклад «Рамаяни», та ін., підказані природою, життям (жнива, риболовля, ринок, ремесла, побут тощо). Класичний танець поділяють на кілька стилів. Філософські ідеї через танцювальну символіку втілено у відомій бронзовій статуетці «ШиваНатараджа» (ХІ ст.). Танцівник розміщений у колі — німбі з вогню — і втілює велич руху Всесвіту. Шиву зображено із двома парами рук у характерних жестах: одна ліва тримає вогонь — символ очищення; друга ліва, що нагадує хобот слона, — символ сили та влади; одна права тримає двосторонній барабанчик — символ пробудження; друга права — жест підбадьорення. Волосся розвіюється, передаючи божественну енергію. Скульптура поєднує релігійні, філософські, естетичні уявлення індусів. Цей образ став метафорою космічного руху. Скульптура Калідаса Статуетка танцюючого Шиви Рабіндранат Та

Моя самоосвіта в "PROMETHEUS"і