К основному контенту

Сообщения

Сообщения за май, 2021
  5б-01.06. Підсумкове заняття. Повторення та стстематизація знань . Вітаю! З аналізу контрольної не всі діти засвоїли тему стихійних лих. Тому пропоную її повторити. Тема: Стихійні лиха. План. (параграф 28) 1. Поняття - надзвичайні ситуації. 2. Поняття стихійні лиха. 3. Види стихійних лих. 4. Безпечна поведінка під час землетрусу. 5. Безпечна поведінка під час повені. 6. Безпечна поведінка під час буревію. Прочитайте параграф, згадайте приклади з власного життя, як ви дотримувались правил безпечної поведінки
  5-Б клас «Основи здоров’я» 25.05.2021 року - вівторок 2-й урок Підсумкове заняття. Повторення та систематизація знань. Добрий день! Сьогодні ознайомимося з важливою для літа темою. Безумовно, ви знаєте, як правильно відпочивати влітку, яких правил безпеки дортимуватися, але не завадить повторення, отже - параграф 29. Тема (усно): Безпека на воді. 1. Безпечні водойми. 2. Небезпечні водойми. 3. Водойми вашого міста, села. Чи безпечні вони для купання влітку. 4. Правила поведінки під час купання 5. Правила безпечної поведінки під час прогулянки на човнах, катерах, катамаранах. 6. Небезпечні для здоров'я стани (сонячний удар, судоми), перша допомога. Опрацюй ситуаційні завдання, усі малюнки параграфа, обговори з батьками ситуації, що можуть виникнути , та варіанти уникнення неприємних та неприпустимих ситуацій. У наступному навчальному році обговоримо, як ви дотримувались правил безпеки на воді влітку. Прочитайте параграф 29 , виконайте завдання 1-3, 7 письмово
  Бути здоровим – престижно (урок-тренінг для учнів  6-х класів) 1.Організаційний блок. 1.Привітання. Гра “Комплімент по колу”       Учасники розташовуються у 2 кола: внутрішнє і зовнішнє. Учні, що стоять навпроти одне одного, говорять один одному компліменти. Потім за командою вчителя учасники внутрішнього кола рухаються, змінюючи партнера. Обмін висловлюваннями повторюється. 2.Знайомство.       На першу букву свого імені назвати рису характеру (Тетяна - толерантна) 3.Прийняття правил роботи групи.       Учитель. Давайте об ’ єднаємося в дві групи (“Земля”, “Небо”).Кожна група обговорює і приймає правила роботи групи. Записують на аркуш, прикріплюють на дошку. Ці правила допоможуть зробити наше спілкування цікавим, корисним, продуктивним. ІІ. Блок мотивації навчальної діяльності.       Учитель. Тема нашого заняття “Бути здоровим – престижно!” Вправа “Берег надій”        Учитель. Чого ви очікуєте від заняття? (Роздати кораблики, учасники пишуть на них свої очі
  Заняття з "Корекції розвитку" для учнів 5-Б та 5- Г  класів 15.05.2021. Заняття 8 Мета: розвивати мислення, увагу, мовлення, дрібну моторику рук; вчити зосереджуватися на сприйнятті цілого, вичленять в зображенні окремі контури об’єктів, розподіляти й переключати увагу, аналізуючи зовнішній вигляд, колір об’єкта; сприяти розвитку рухової пам’яті, спостережливості, вольової регуляції, довільності психічних процесів; формувати позитивну навчальну мотивацію. Хід заняття 1.                        Ритуал привітання 2.     Вправа на розвиток уваги «Коректурна проба» Потрібно обвести  букву я та підкреслити букву а . Після цього діти обмінюються листочками, перевіряючи одне одного. аткагшьупшвтцзітицгімцніудцовшлухьтчвкаакуьівщзчвтвірнірушврцоілуговплоралопоутмлолпоіулдпоудпеодйєцєцлпошешорьмитидлдіуоплпощджфлаоджцулопдукпдцупопдцуопудлпоцурошукопцуожйщгозщйзшоопомораворецщшцушалджтопашліуоопджіуоілдоцплщіушкешщурошащдцоцііщдпогшщщпдоіугшещзалкщзвоузурцзуоліорплдурлдлолдмифддрп