К основному контенту

Сообщения

Сообщения за май, 2022
 Заняття для учня 1-Б класу                              Вправа - привітання. Мета : створення позитивного емоційного настрою, атмосфери довіри та доброзичливості, зняття емоційного напруження. Треба вміння і охоти, Щоб узятись до роботи, До завдань беремось сміло, Є бажання – буде діло!             Цікаві вправи для «слухняних» пальчиків «Собака» - з'єднати великий, середній та безіменний пальці, вказівний та мізинець підняти вгору «Коза» - підняти догори вказівний та мізинець «Кінь» - вказівний палець виставлений вперед, решта біжать по столу «Ліс» - руки стоять ліктями на столі, пальці розчепірені якомога ширше. Рухати кистями рук, імітуючи дерева, гілля яких хитає вітер «Зайчик» - великим пальцем притиснути до долоні безіменний та мізинець, вказівний та середній розправлені, поворушити ними. Спочатку однією рукою показати «зайчика» потім іншою, потім обома одночасно. Вправа «Знайди таку, як у мене» Мета: корекція уваги, сприймання. Хід вправ
 МАН Робота над експериментальною частиною Тест визначення ступеня сформованості Творчих здібностей Для визначення рівня сформованості творчих здібностей потрібно уважно прочитати наведені нижче пункти і проти кожного з них поставити слово "так", якщо твердження збігається з думкою про себе, або "ні", якщо не збігається.    № п/п  Твердження Так Ні 1. Як правило, я легко пристосовуюсь до людей, ідей і умов     2. Мені подобається розв'язувати типові, стандартні задачі     3. Мені здається, що я з більшим бажанням створював би чи конструював нове, ніж поліпшував чи удосконалював старе     4. У більшості випадків я дію самостійно, без допомоги та підказок друзів чи старших     5. Звичайно я обачливий, коли маю справу з колективом
 Заняття для учнів 4-Б та 5-А кл. з "Корекції розвитку" Мета: розвивати мислення, увагу, мовлення, дрібну моторику рук; вчити зосереджуватися на сприйнятті цілого, вичленять в зображенні окремі контури об’єктів, розподіляти й переключати увагу, аналізуючи зовнішній вигляд, колір об’єкта; сприяти розвитку рухової пам’яті, спостережливості, вольової регуляції, довільності психічних процесів; формувати позитивну навчальну мотивацію. Хід заняття 1.         Ритуал привітання 2.     Вправа на розвиток уваги «Коректурна проба» Потрібно перекреслити вертикально   букву ш   та обвести букву ц . Після цього діти обмінюються листочками, перевіряючи одне одного. аткагшьупшвтцзітицгімцніудцовшлухьтчвкаакуьівщзчвтвірнірушврцоілуговплоралопоутмлолпоіулдпоудпеодйєцєцлпошешорьмитидлдіуоплпощджфлаоджцулопдукпдцупопдцуопудлпоцурошукопцуожйщгозщйзшоопомораворецщшцушалджтопашліуоопджіуоілдоцплщіушкешщурошащдцоцііщдпогшщщпдоіугшещзалкщзвоузурцзуоліорплдурлдлолдмифддрпоукпайїлбвагутивдй